października 14, 2017

NA WSZYSTKO PRZYJDZIE CZAS

Wychodzę z założenia, że na wszystko przyjdzie czas. Też tak macie? Czas na rodzenie dzieci, na studia, na małżeństwo czy chociażby czas na pójście do fryzjera albo na zakupowe szaleństwo. Dzisiaj przemyślałam sobie, czy chce nadal ciągnąć pracownię. Chcę, i to nawet bardzo! Dlaczego?

Z bardzo prostego powodu. Bo lubię to robić. Lubię przeglądać strony internetowe w poszukiwaniu inspiracji, lubię realizować Wasze pomysły, lubię liczyć i nawlekać koraliki. Ba! Ja to kocham!

NA WSZYSTKO PRZYJDZIE CZAS

Chociaż nie mam z tego milionów monet, ja lubię tworzyć. Dla siebie, ale jeśli Ty też do mnie napiszesz, jest mi wtedy ogromnie miło i robi się tak ciepło na sercu. Dziękuję Ci!

Chciałabym, aby moja pracownia ruszyła z kopyta, żebyś w gąszczu podobieństw, jednak do mnie dotarła/dotarł, żebyśmy wspólnie razem coś zrobili fajnego. Pasującego do Twojej nowej sukienki, albo żeby to był prezent dla bliskiej Ci osoby - mamy, babci czy przyjaciółki.

Dlatego, już dziś zapraszam Cię do mojej pracowni, na tego bloga - do miejsca, które ujrzy więcej światła, więcej uśmiechu, energii i nie tylko koralikowych pomysłów. 😃

Wiem, że już wieczór - ale, czy nie masz ochoty na wypicie ze mną kubka gorącej kawy? 💗

NA WSZYSTKO PRZYJDZIE CZAS


Pozdrawiam ciepło,

Alex

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Pracownia ALEX , Blogger